KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschlavering 7517178

nr 751 7178

Tuschlavering

signerad, italienskt motiv, motivets mått: 28x21

Utrop:

600 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 2 april 2012
kl 19:55:06